TÜRÜPop
DİLİTürkçe
YAYIN TARİHİ15-07-2014
ÜRÜN ADEDİ1
SÜRE
FORMATCD
OZAN DOĞULU
130 Bpm Moderato
Ozan Doğulu’nun 3.albümü 15 Temmuz’da müzikseverlerle buluşuyor

2014’ün En Büyük Sürprizi Ozan Doğulu’dan Ajda Pekkan’dan Kenan Doğulu’ya, Sezen Aksu’dan Güşen’e, Ebru Gündeş’ten Şebnem Ferah’a kadar Türkiye’nin en sevilen 13 müzik starıyla 13 şarkı hazırlayan Ozan Doğulu, yeni albümü 130 bpm Moderato ile 2014 yazının en iddialı albümüne imza attı.
Daha önce çıkardığı “130 bpm” ve “130 bpm Allegro” albümleriyle müzik dünyasında kendine ayrı bir yer edinen Ozan Doğulu, son büyük sürprizi “130 bpm Moderato” ile yeniden müzikseverlerin karşısına çıkıyor.

2,5 yıl süren yoğun bir çalışmanın ürünü olan ve 13 sanatçının 13 şarkı ile yer aldığı albüm 130 bpm Moderato, 15 Temmuz Salı günü müzik marketlerde satışa sunuluyor.
130 BPM Moderato’da Yıldızlar Geçidi Müzik dünyasının birbirinden değerli isimleri Sezen Aksu, Ajda Pekkan ve Kenan Doğulu gibi isimlerin yanısıra Gülşen, Ebru Gündeş, Şebnem Ferah, Model, Yonca Lodi, Mustafa Ceceli, Ziynet Sali, Özlem Tekin, Burcu Güneş ve Ece Seçkin gibi Türkiye’nin en sevilen isimleri Ozan Doğulu şarkılarına hayat veriyor.
Yapım aşamasından itibaren müzik severlerin yoğun ilgi gösterdiği albüm merakla bekleniyor. Repertuar ve stüdyo çalışmaları büyük bir titizlikle tamamlanan albümün kayıtları sırasında stüdyodan gelen her haber büyük heyecan yarattı. Müzikseverlerin merakla beklediği albüm  15 Temmuz'da dinleyicisiyle buluşacak. Repertuar ve stüdyo çalışmaları 2,5 yılda tamamlanan albümde  çoğu şarkıya Türkiye’nin en ünlü söz yazarları en mükemmeli bulana kadar defalarca söz yazdı.  
Ozan Doğulu’nun 130 bpm Moderato albümündeki şarkıları yaz boyunca dillerden düşmeyecek gibi gözüküyor.
ÇALMA LİSTESİ
Ajda Pekkan / Kenan Doğulu - Harika 72 kez dinlendi
Burcu Güneş - Yaşamak Ne Güzel Şey 39 kez dinlendi
Ebru Gündeş - Meyhaneci 58 kez dinlendi
Ece Seçkin - Hoşuna Mı Gidiyor 72 kez dinlendi
Gülşen - Namus 45 kez dinlendi
Kenan Doğulu - Büyük Yürürüm 24 kez dinlendi
Model - Böyle Akşamlar 211 kez dinlendi
Mustafa Ceceli - Haram Geceler 40 kez dinlendi
Özlem Tekin - Dans Et 23 kez dinlendi
Şebnem Ferah - Sözlerimi Geri Alamam 24 kez dinlendi
Sezen Aksu - İstanbul İstanbul Olalı 29 kez dinlendi
Yonca Lodi - Hangisine Yanayım 26 kez dinlendi
Zİynet Sali - Naparsan Yap 101 kez dinlendi
DİĞER ALBÜMLER