TÜRÜ
DİLİTürkçe
YAYIN TARİHİ31-03-2017
ÜRÜN ADEDİ
SÜRE
FORMAT
ÇİSİL EGELİ
Bilmezsin

ÇİSİL EGELİ’DEN YEPYENİ SINGLE ‘BİLMEZSİN’

 

‘Bırak Acıları Ardında’ şarkısı ile sesi kadar güzelliğiyle de adından sıkça söz ettiren Çisil Egeli, 2017 yaz aylarının hitleri arasında yer almaya aday yeni single çalışması ‘Bilmezsin’i DMC Müzik etiketi ve Samsun Demir yapımcılığında müzik severlerin beğenisine sundu.
Bilmezsin’ adlı şarkının bestesi Panayiotis Brakoulias’a, sözü ise yorumculuğunun yanında söz yazarlığı ile de dikkat çekecek olan Çisil Egeli’ye ait. Şarkısının aranjesini ise Eray Polat üstlendi.

Şarkının video klibi, ünlü yönetmen İmre Haydaroğlu tarafından 12 saatte 25 kişilik bir ekiple Üsküdar’daki Plato’da çekildi.

Yaz aylarında bolca dinleyeceğimiz ve en çok çalan şarkılar arasında yer almaya aday olan ‘Bilmezsin’i dinleyenler kıpır kıpır sözleri ve eğlenceli müziği ile de yerlerinde duramayacaklar.

Konser çalışmalarına hız kesmeden devam edeceğini söyleyen Çisil Egeli, sevenlerini bekleyen birçok sürprizin de müjdesini verdi.

 

 

A BRAND NEW SINGLE “BILMEZSIN” BY CISIL EGELI

Being a candidate for one of the 2017 summer hits, ’Bilmezsin’ is released by Samsun Demir’s Dogan Music Company, as a new single by Cisil Egeli having her name frequently mentioned by her good look as well as her voice along with her first single ‘Birak Acilari Ardinda’.

Composed by Panayiotis Brakoulias, ‘Bilmezsin’ lyrics are written by Cisil Egeli, believed to attract more attention with her not only singing but also songwriting abilities. Moreover, the song is arranged by Eray Polat.

The video clip was shot by the famous director Imre Haydaroglu with a team of 25 people in 12 hours at Uskudar’daki Plato.

‘Bilmezsin’ is believed to be one of the songs that will be played very frequently during summer given its vibrant lyrics and energetic sound.

Cisil Egeli says that she will keep giving many concerts and many surprises will lie ahead for her fans.

ÇALMA LİSTESİ
Bilmezsin 14 kez dinlendi
DİĞER ALBÜMLER